Senior Associate Private Client Tax

Michael Page

Warszawa , mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się w renomowanej kancelarii prawnej w zespole Private Client. Do jej głównych obowiązków będzie należeć m. in. bieżące doradztwo prawno - podatkowe na rzecz klientów indywidualnych oraz praca merytoryczna przy projektach związanych z podatkiem dochodowym od osób prawnych. Osoba na stanowisku Senior Associate będzie odpowiedzialna za stały kontakt z Klientami kancelarii.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prężnie działająca kancelaria prawna, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Senior Associate. Lokalizacja to centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Bieżące doradztwo podatkowe na rzecz klientów indywidualnych kancelarii: HNWI, inwestorów prywatnych oraz właścicieli dużych firm, szczególnie w zakresie podatku dochodowego od osób prywatnych
  • Udział w przeglądach due dilligence oraz projektach dotyczących planowania podatkowego
  • Praca przy projektach związanych z podatkowymi aspektami reorganizacji
  • Analiza przepisów podatkowych, orzecznictwa i prasy podatkowej
  • Udział w projektach związanych z WHT, MDR, CFC oraz exit tax
  • Współpraca z klientami oraz kontakty z instytucjami publicznymi w imieniu klientów

Profil kandydata

  • Znajomość prawa podatkowego, szczególnie w obszarze CIT
  • Wyższe wykształcenie prawnicze i/lub podatkowe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Tytuł doradcy podatkowego lub adwokata albo radcy prawnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowane kancelarii prawnej
  • Atrakcyjne warunki finansowe w oparciu o kontrakt B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do zajęć języka angielskiego, dofinansowanie do szkoleń merytorycznych oraz kursów, program poleceń pracowniczych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page