Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2017.

Senior AR Analyst with Finnish

Kraków, małopolskie

REED Multilingual Shared Services

Opis stanowiska pracy

For one of our clients located in Kraków, we are looking for Finnish Speakers who want to develop professionally in global corporation who strongly value every employee.

Wymagania

Job description:

  • Proactive managing of query e-mail boxes for incoming customer e-mails,
  • New order entry to SAP system, handling return orders and provide changes to existing orders,
  • Cooperation with client's team in terms of clarification of complex cases in Norwegian and English language,
  • contacting customers (e-mail and phone contact) for query clarification in Norwegian language

We are looking for:

  • People motivated to work in a team;
  • People who know fluent Finnish (B2/C1) and English(B1/B2);
  • Knowledge of any other Nordic, Baltic or Danish language as an asset
  • People with 1 year of professional experience in Customer Service/Accountancy/Voice Customer Care/O2C;
  • People who want to work in Kraków, in a big and stable company.

What we can offer:

  • Extensive benefit package, including language course, sport card, life insurance, Trainings and much more;
  • Friendly work atmosphere;
  • Promotion possibilities;
  • Job environment that promotes every chance for learning opportunity.

Zespól REED Multilingual Shared Services oferuje szeroką gamę usług dla Kandydatów i... Klientów w sektorze Shared Services Centre i Business Proces Outsourcing. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów pod kątem projektów językowych. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry działów księgowo -finansowych, IT Shared Services, Call Centre, Customer Service oraz HR.

Posiadamy wyspecjalizowane oddziały REED Multilingual Shared Services w Polsce, Irlandii, Czechach, Bułgarii, na Wegrzech i na Malcie.

Naszą zaletą jest ścisła międzynarodowa kooperacja, a także umiejętności językowe naszej kadry. Konsultanci REED maja wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów pod kątem projektów językowych. Mamy w swoim dorobku realizacje projektów dla SSC i BPO zarówno na terenie Polski jak i za granicą z uwzględnieniem relokacji kandydatów przebywających w innych krajach.

Nasi konsultanci to profesjonalnie wyszkoleni specjaliści o specjalistycznej wiedzy, co oznacza, że gwarantujemy bezstronne porady dopasowane do potrzeb kandydatów. Przy użyciu sprawdzonych metod dokonujemy skutecznego dopasowania kandydatów do potrzeb Klientów.

Jeśli znasz języki obce i obecnie szukasz nowego stanowiska lub chciałbyś tylko zorientować się w obecnej sytuacji na rynku pracy, skontaktuj się z REED Multilingual Shared Services, z zachowaniem pełnej poufności i bez żadnych zobowiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse