Senior Android Developer

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1146956

Dla naszego Klienta – znanego marki z obszaru prasy, mediów i internetu, poszukujemy osób na stanowisko Senior Android Developera.

  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Rozpoczęcie projektu: kwiecień 2021
  • Forma współpracy: kontrakt B2B
  • Stawka: 110-140 pln/h netto + vat (w zależności od doświadczenia, do negocjacji)

  • Stack technologiczny projektu: Java, Android SKD, Kotlin, React Native, Exoplayer, Git, Wepack, Unit, Visual Regression

Zakres obowiązków:
  • rozwój aplikacji i serwisów webowych
  • przygotowywanie testów i czynny udział w ich wykonywaniu
  • przygotowywanie dokumentacji kodu
  • implementacja produktu w aplikacji i serwisach webowych

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w Java, Android SDK’s
  • Doświadczenie w Kotlin
  • Mile widziana znajomość React Native lub chęć nauczenia się w przyszłości
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Pracę dla znanej marki z obszaru prasy, mediów i internetu,
  • Formę współpracy B2B
  • Opiekę medyczną oraz Kartę Multisport
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój produktu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland