Senior Accountant

CROWE

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą spółek Advartis świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w naszej organizacji da Ci szansę na poszerzenie doświadczenia – obsługujemy spółki z różnych branż, dzięki temu w naszych strukturach pracują prawdziwi eksperci, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Ufamy naszym pracownikom, więc będziesz miał/a tyle swobody na ile będzie pozwalał Twój stopień samodzielności.

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
  • Kontrola poprawności wprowadzonych danych przez podległych pracowników (kilkuosobowy zespół Asystentów, Starszych Asystentów i Młodszych Księgowych)
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
  • Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS i NBP
  • Sporządzanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań zgodnie z MSR

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i przepisów o rachunkowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację

Dodatkowo, mile widziane:

  • Znajomość jednego z programów komputerowych: IFS, SAP, CDN XL, SAP SBO, Sun System, Axapta

Oferujemy:

  • Wsparcie finansowe w przypadku relokacji do województwa dolnośląskiego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę i sezonową dostawę świeżych owoców

Prezentacja firmy

Grupa Advartis to rodzinna atmosfera w połączeniu z międzynarodowym char... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa