Hays Accountancy Finance

Senior Accountant

Poznan
NR REF.: 1158805

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zarządzającej funduszami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Starszy Księgowy ( dział GL)

Zakres obowiązków:
  •  Zapewnienie terminowej aktualizacji ksiąg rachunkowych zgodnie z odpowiednimi zasadami GAAP
  • Przygotowanie deklaracji VAT i innych deklaracji podatkowych, zgodnie z wymaganiami.

  • Zapewnienie wsparcia w kwestiach związanych z audytem na koniec roku w całym regionie, zgodnie z wymaganiami
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i dokumentów audytowych
  • Przygotowywanie raportów zarządu i innych form sprawozdawczości zarządczej
  • Badanie i rozwiązywanie problemów związanych z różnicami księgowymi, w tym współpraca z innymi zainteresowanymi stronami

  • Udział w miesięcznym zamknięciu europejskich jednostek korporacyjnych (w tym przygotowanie miesięcznych rozliczeń międzyokresowych, uzgadnianie kont GL, analiza wariancji itp.)

  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu w całym regionie w celu zrozumienia potrzeb i wsparcia tam, gdzie jest to wymagane.
  • Udział w projektach optymalizacji, automatyzacji i innowacji cyfrowych.

  • udział w cross-funkcjonalnej współpracy w celu poprawy rachunkowości, kontroli, wsparcia finansowego i operacyjnego.

 idealne kwalifikacje, umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub pokrewnej dziedziny (np. ekonomii, finansów).
  • Minimum 3 lata doświadczenia w podobnym dziale
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętności analityczne i przywiązywanie dużej wagi do szczegółów
  • Doskonałej znajomości obsługi komputera (aplikacje MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zachowania elastyczności, planowania i organizowania zadań oraz planowania pracy w celu dotrzymania terminów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi