Senior Accountant with Czech (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości spółki na samodzielnym stanowisku oraz za wsparcie dla Dyrektora Finansowego. Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych. Odpowiedni kandydat będzie odpowiedzialny za współpracę z centralnym działem księgowości zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. W związku ze swoim nieustannym rozwojem, firma poszukuję osoby która dołączy do działu finansowego na stanowisko Senior Accountant

Opis stanowiska

  • Obsługa dokumentacji księgowej w języku czeskim oraz słowackim
  • Rozliczanie podatku VAT, przygotowanie deklaracji podatkowych VAT
  • Współpraca z centralnym działem księgowości w Wielkiej Brytanii
  • Wsparcie dla Dyrektora Finansowego
  • Kontrola i uzgadnianie sald kont na koniec miesiąca
  • Odpowiedzialność za cykliczne zamknięcia: miesiąc, kwartał, rok
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Uczestnictwo w kontrolach z urzędu i współpraca z audytorami
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Kontakt z partnerami, instytucjami państwowymi w Czechach i na Słowacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Praktyczna znajomość ustaw o rachunkowości według prawa czeskiego oraz słowackiego
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych według prawa czeskiego i słowackiego
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego w firmie działającej według prawa czeskiego lub słowackiego
  • Znajomość czeskich i słowackich systemów księgowych
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego albo słowackiego (lub obydwóch języków)
  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie swobodnej komunikacji
  • Znajomość systemów klasy ERP (AS 400, CDN Optima), będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Otwartość na nowe wyzwania, pozytywne nastawienie, chęć współpracy w dynamicznym zespole oraz organizacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej organizacji
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Realny wpływ na strategiczne decyzję w firmie
  • Umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie stałe, premie za osiągane wyniki
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page