SEM & Paid Social Specialist

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się agencji digital na polskim rynku. Prowadzi ona kompleksową obsługę digitalową, ze szczególnym naciskiem na działania performance. Współpracuje z dużymi i średniej wielkości klientami z wielu branż m.in. automotive, sportowej, spożywczej, rozrywkowej i wielu innych, a porfolio agencji cały czas się powiększa. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko SEM & Paid Social Executive, która ma już kilkuletnie doświadczenie w branży digital i będzie wspierać swoją wiedzą młodszych specialistów, wspólnie sprawdzając się w kolejnych wyzwaniach podejmowanych przez agencję.

       Zadania:

  • Rozwój obszaru Performance Marketingu w agencji, w tym współokreślenie celów rozwojowych oraz wsparcie merytoryczne zespołu.
  • Zakup, analiza i optymalizacja prowadzonych działań w ekosystemach Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Proaktywne podejście do prowadzonych działań mediowych, w tym rozszerzanie targetów kampanii o m.in. Combined Audience czy rozszerzanie pracy w platformach reklamowych bazując na modelach typu CPC -> CPL -> CPS.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, tworzenie propozycji rekomendacji wraz estymacjami dla stałych i nowych klientów agencji.
  • Kontakt z klientami oraz wydawcami.

    Wymagania:
  • Minimum czteroletnie doświadczenie w obszarze Performance Marketingu.
  • Biegłości w zakresie platform reklamowych Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Bardzo dobre zdolności analityczne.
  • Znajomość narzędzia Campaign Manager / Google Analytics na poziomie zaawansowanym.
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.
  • Znajomość aktualnych trendów w branży.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

    Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, udział w szkoleniach i konferencjach, firmowe śniadania i inne integracje, możliwość częściowej pracy zdalnej)
  • Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetną atmosferę
  • Praca w willi tuż przy zielonej części miasta
Devire Devire Devire Devire