Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Sekretarka

(miejsce pracy: Zawonia, powiat trzebnicki)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżącą obsługę biura (m.in. zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa maila firmowego, współpraca z przedstawicielami handlowymi, zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, współpraca z firmami kurierskimi)
  • Kompletowanie dokumentów montażowych
  • Wsparcie przy tworzeniu ofert handlowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu / recepcji
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych, pakiet Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP Optima

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe

Forma kontaktu: CV

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja