Sekretarka / Recepcjonistka

HS Cleaning Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na stanowisko: Sekretarka / Recepcjonistka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku sekretarki/ recepcjonistki będzie należało:

  • obsługa recepcji oraz centrali telefonicznej
  • bieżąca obsługa poczty wychodzącej/przychodzącej, przekazywanie jej do odpowiednich działów
  • rejestr FV,
  • organizacja pracy sekretariatu,
  • prawidłowe funkcjonowanie biura
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych, artykułów biurowych

WYMAGANIA:

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja czasu pracy
  • wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność pracy w grupie
  • mile widziany stopień niepełnosprawności

FIRMA OFERUJE:

  • pracę w dużej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w temacie maila za pomocą przycisku aplikowania.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta