Hays Poland

Scrum Master

Kraków
Kraków
NR REF.: 1136686

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80 - 100 zł netto/h
Ang: min. B2

Zadania:
  • rozwój funkcjonalny i przebudowa architektury IT
  • doskonalenie procesów devops, zapewniając możliwości szerokiego działania
  • będziesz aktywnie wspierać zespoły wytwórcze, szerzyć wiedzę na temat zwinności w całej organizacji oraz intensywnie współpracować z top managementem
  • odejście produktowe na różnych poziomach organizacji
  • raca przy transformacji Agile
  • rozwój w kierunku Agile Coacha
  • prowadzenie warsztatów, szkoleń

Wymagania:
  • 3 – 5 lat doświadczenia w opisywanej roli
  • doświadczenie w transformacji dużej organizacji oraz problemami jakie się z tym wiążą
  • doświadczenie w transformacji Agile wszystkich poziomach organizacji
  • doświadczenie we wspieraniu zespołów w organizacji
  • doświadczenie w pomocy zespołom w Inspekcji oraz Adaptacji procesów
  • doświadczenie we wspieraniu Product Ownera w praktykach zarządzania Product Backlogiem
  • znajomość tematyki procesu grupowego i wspierania go
  • doświadczenie jako członek zespołów projektowych w obszarze bankowości internetowej i mobilnej.

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland