Scrum Master / Agile Coach / Agile PM

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Scrum Master / Agile Coach / Agile PMMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wspieranie pracy zespołów developerskich oraz Product Ownera,
  • Wdrażanie i rozwijanie wiedzy oraz praktyk metodologii SCRUM w organizacji,
  • Organizowanie sprintów, codziennych stand-upów, przeglądów, retrospekcji i innych wydarzeń w ujęciu scrumowym,
  • Proponowanie zmian i usprawnień w środowisku Agile, ciągłe dążenie do doskonalenia i wzmacniania zespołu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z międzynarodowym zespołem,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz praktyczne zrozumienie metodyk Scrum i Kanban,
  • Doskonałe zrozumienie procesu deweloperskiego, znajomość różnych metod oraz podejść do wytwarzania oprogramowania – takich jak np. XP, Test Driven Development, Behaviour Driven Development),
  • Wysokie kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • Interesujące i pełne wyzwań projekty,
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze do dwóch dni w tygodniu,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Imprezy integracyjne,
  • Wewnętrzne eventy branżowe i hackathony,
  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.