SAP SuccessFactors Consultant

cała Polska, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla globalnej firmy technologicznej, świadczącej usługi IT dla firm na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze SAP
  • Doświadczenie w module SAP SuccessFactors (LMS, zarządzanie wydajnością i celami, rekrutacja, Onboarding)
  • Znajomość systemów SAP HR/HCM
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1/B2)

Opis stanowiska:

  • Wsparcie międzynarodowych projektów w module SAP SuccessFactors
  • Rozwiązywanie incydentów technicznych i zmian w SAP SF / SAP HR
  • Bliska współpraca z Key Userami i ABAP Developerami
  • Utrzymywanie relacji z klientem
  • Udział w przyszłych projektach SAP SuccessFactors firmy (na wszystkich etapach projektu)

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu Umowy o pracę
  • Pakiet benefitów obejmujący: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę sportową
  • Możliwości rozwoju: praca nad ciekawymi projektami, nowe technologie, szkolenia, certyfikaty
  • Praca zdalna i elastyczne godziny pracy
  • Wyjazdy służbowe do klienta (na początku zatrudnienia)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy