SAP SD Consultant - Belgia

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Łódź
9-16-69496
Wynagrodzenie: 18000 - 28000 PLN

PRACA DLA RENOMOWANEJ FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ AUDYTEM FINANSOWYM

Poszukujemy Konsultantów SAP SD gotowych do relokacji do Belgii. Oferujemy mieszkanie, samochód i całe wsparcie związane z relokacją nawet dla całej rodziny :)

Firma to światowy lider, który rozwija zespół specjalistów w zakresie wdrażania rozwiązań zarządzania danymi. Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem w SAP SD.

Zadania:
- Projektowanie i wdrażanie rozwiązań u klientów;
- Analiza biznesowa i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji;
- Diagnozowanie i rozwiązywanie komplikacji;
- Utrzymanie, rozbudowa i udoskonalanie systemów SAP;
- Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych.

Wymagania:
- Doświadczenie w doradztwie technologicznym SAP SD i zarządzaniu projektami
- Doświadczenie w projektach wdrożenia danych S4HANA;
- Nastawienie na współpracę z klientem i rozwiązywanie problemów;
- Płynna znajomość j. Angielskiego (C1);
- Gotowość do relokacji do Belgii.

Korzyści:
- Wsparcie w relokacji całej rodziny z zadbaniem o wszystkie szczegóły;
- Wynajęcie i opłacenie mieszkania na pierwszy miesiąc;
- Samochód służbowy z kartą paliwową i/lub pełne finansowanie dojazdów do pracy komunikacją miejską;
- Dwa dodatkowe wynagrodzenia w roku;
- Bogaty pakiet szkoleń;
- Laptop, telefon komórkowy;
- Ubezpieczenie zdrowotne i na życie;
- Elastyczny czas pracy, pracę w systemie hybrydowym;
- Konkurencyjne wynagrodzenie w walucie Euro.