Opis stanowiska pracy

Cześć, miło Cię poznać!

Zapraszamy Cię do rozwijania najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego serwisu w Polsce i za granicą, który stanowi unikalną płaszczyznę do dialogu pomiędzy Pracodawcą, a Pracownikiem/Kandydatem. Buduj z nami świadomość o rynku pracy, dobrych praktykach i merytorycznych opiniach!

Twoje obszary pracy:

Rekomendowanie rozwiązań, które przyczynią się do osiągania wysokiego ruchu organicznego oraz poprawy konwersji.
Regularne analizowanie mechanizmów wyszukiwania.
Współtworzenie strategii SEO.
Optymalizacja stron, architektury informacji i struktury witryny.
Analiza audytów oraz rekomendowanie i wdrażanie zmian.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Realną możliwość poszerzania wiedzy z zakresu analityki internetowej.
Udział w ciekawych i ambitnych projektach.
Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B - Ty decydujesz.
Elastyczne godziny pracy (obecnie pracujemy zdalnie).
Dużą otwartość na negocjacje w kontekście Twojego wynagrodzenia.

Jeżeli szukasz stabilnego miejsca pracy, ludzi z pasją, zaangażowanych w swoją codzienną pracę, a także z inicjatywą w działania prospołeczne to chętnie Cię poznamy :)

Wymagania

Doskonale sprawdzisz się w tej roli jeśli:

Masz ugruntowane doświadczenie na samodzielnym stanowisku z zakresu analityki internetowej/ technicznego SEO oraz korzystasz z narzędzi; Ahrefs, Senuto, Screaming Frog, Moz, MajesticSeo, Clusteric itp.
Biegle korzystasz z narzędzi: Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Google Tag Manager.
Posiadasz znajomość HTML i CSS w stopniu umożliwiającym rozpisanie i omówienie poprawek z zespołem IT.
Posiadasz umiejętność przygotowania mapy witryny oraz ustawienia przekierowań w pliku htaccess i wiesz jak przyspieszyć czas ładowania witryny oraz jak poprawnie implementować dane strukturalne.

Prezentacja firmy

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media