Opis stanowiska pracy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie to Uczelnia posiadająca tytuł najlepszej uczelni pedagogicznej w Polsce. W swojej działalności łączymy tradycję z nowoczesnym podejściem do realizowanych projektów. Stawiamy na innowacyjność. To miejsce dla kreatywnych ludzi, którzy mają pomysły i odwagę by wyznaczać nowe standardy. Wyróżnia nas kultura organizacyjna i bezpośrednia komunikacja. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania by tworzyć przyjazne miejsce pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nazwa stanowiska pracy: SAMODZIELNY REFERENT TECHNICZNY

(pracownik inżynieryjno-techniczny)

Jednostka: Instytut Geografii

1. OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • doświadczenie w pracy w biurze,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej, w środowisku akademickim.

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność planowania pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • biegła znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów graficznych.

Wymagania

3. ZAKRES OBOWIĄZÓW:

  • uczestniczenie w obsłudze administracyjno-technicznej Instytutu,
  • zastępowanie pracownika sekretariatu,
  • układanie harmonogramów zajęć i administrowanie salami dydaktycznymi,
  • przygotowywanie dokumentacji w zakresie działalności dydaktycznej Instytutu (podział studentów na grupy, planów i programów studiów),
  • współudział w procesie rekrutacji studentów,
  • prowadzenie rozliczeń godzinowych pracowników (godziny ponadwymiarowe, godziny na umowę o dzieło, godziny zlecone),
  • przygotowywanie dokumentacji nauczycieli akademickich w zakresie umów o dzieło i zlecenia,
  • ewidencja wniosków dotyczących delegacji służbowych pracowników Instytutu,
  • obsługa gości zagranicznych i spotkań z interesariuszami,
  • wsparcie w organizacji i obsługi konferencji naukowych, zjazdów, seminariów,
  • obsługa systemu Wirtualnej Uczelni,
  • przygotowywanie techniczne spotkań, udział w zebraniach i protokołowanie,
  • tworzenie raportów i zestawień wg zapotrzebowania,
  • współudział w administrowanie stroną internetową Instytutu,
  • udział w działaniach promocyjnych Instytutu.

4. DODATKOWE WYMAGANIA:

  • komunikatywność,
  • terminowość,
  • samodzielność,
  • poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista.

5. LICZBA ETATÓW: 1

6. WYMIAR ETATU: pełny etat

7. MIEJSCE PRACY:

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej

w Krakowie ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków.

8. OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek stażowy, premia,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • możliwość uczestniczenia w rozwojowych projektach finansowanych z funduszy europejskich.

9. WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kwestionariusz (CV),
  • list motywacyjny,
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,
  • podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty należy przesłać za pomocą przycisku "aplikuj" do dnia 21.07.2020 r.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja