Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad całokształtem spraw księgowych i podatkowych firm obsługiwanych przez
  • biuro,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami biura,
  • Sporządzanie bilansu rocznego, rachunku zysków i strat,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • Reprezentowanie lub kontaktowanie się z urzędami w sprawach klientów biura,
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowego
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • dobra znajomość programu Raks SQL
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samo zatrudnieniu
  • wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikuj wraz z możliwym terminem podjęcia pracy oraz klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i

przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o

ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U.z 2002r. nr 101 poz.926 ze zmianami)”

Prezentacja firmy

Już od 1994 roku Biuro Rachunkowe "RAAKS" S.C. (nr lic. MF 2295./97) zap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse