Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

Reed Specialist Recruitment

02-017 Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: 02-017 Warszawa

Dla biura rachunkowego zlikalizowanego na Mokotowie (blisko stacji metra) poszukujęmy sób na stanowisko specjalisty w księgowości.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego (za wyjątkiem prowadzenia spraw pracowniczych i ZUS)
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Operacyjny kontakt z klientami
  • Kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi w imieniu klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) poparta doświadczeniem zawodowym
  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie (min. 3 lata) w biurze rachunkowym lub dziale księgowym
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i kultura osobista
  • Praktyczna umiejętność obsługi MsOffice (zwłaszcza Excel)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego w strukturach firmy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity m.in. prywatna opieka medyczna, zajęcia językowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.