Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa

02-017 Warszawa, mazowieckie

Reed Specialist Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla biura rachunkowego zlikalizowanego na Mokotowie (blisko stacji metra) poszukujęmy sób na stanowisko specjalisty w księgowości.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego (za wyjątkiem prowadzenia spraw pracowniczych i ZUS)
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Operacyjny kontakt z klientami
  • Kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi w imieniu klientów

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) poparta doświadczeniem zawodowym
  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie (min. 3 lata) w biurze rachunkowym lub dziale księgowym
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i kultura osobista
  • Praktyczna umiejętność obsługi MsOffice (zwłaszcza Excel)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego w strukturach firmy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity m.in. prywatna opieka medyczna, zajęcia językowe

Zespól REED Multilingual Shared Services oferuje szeroką gamę usług dla Kandydatów i... Klientów w sektorze Shared Services Centre i Business Proces Outsourcing. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów pod kątem projektów językowych. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry działów księgowo -finansowych, IT Shared Services, Call Centre, Customer Service oraz HR.

Posiadamy wyspecjalizowane oddziały REED Multilingual Shared Services w Polsce, Irlandii, Czechach, Bułgarii, na Wegrzech i na Malcie.

Naszą zaletą jest ścisła międzynarodowa kooperacja, a także umiejętności językowe naszej kadry. Konsultanci REED maja wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów pod kątem projektów językowych. Mamy w swoim dorobku realizacje projektów dla SSC i BPO zarówno na terenie Polski jak i za granicą z uwzględnieniem relokacji kandydatów przebywających w innych krajach.

Nasi konsultanci to profesjonalnie wyszkoleni specjaliści o specjalistycznej wiedzy, co oznacza, że gwarantujemy bezstronne porady dopasowane do potrzeb kandydatów. Przy użyciu sprawdzonych metod dokonujemy skutecznego dopasowania kandydatów do potrzeb Klientów.

Jeśli znasz języki obce i obecnie szukasz nowego stanowiska lub chciałbyś tylko zorientować się w obecnej sytuacji na rynku pracy, skontaktuj się z REED Multilingual Shared Services, z zachowaniem pełnej poufności i bez żadnych zobowiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse