Samodzielny Księgowy (nieruchomości)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Łódź
9-7-63288
Wynagrodzenie: 6500 - 8500 PLN

Dla naszego łódzkiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Ksiegowego.

Do przykładowych zadań Samodzielnego Księgowego należeć będzie m.in.:
-Bieżąca kontrola merytoryczna i rachunkowa dokumentów księgowych:
-Prowadzenie księgowości kilku spółek firmy (branża nieruchomości);
-Prawidłowe i terminowe dokonywanie rozliczeń finansowych i regulowanie zobowiązań;
-Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych;
-Współpraca z instytucjami zewnętrznymi;
-Należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentów;
-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;
-Inne obowiązki związane z szeroko rozumianymi kwestami księgowymi oraz bieżącą obsługą finansową i podatkową.

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego;
-Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości) bądź kursy w SKwP;
-Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków;
-Biegłość o obsłudze komputera oraz pakietu MS Office;
-Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
-Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań;
-Proaktywność w działaniu oraz zaangażowanie.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Doświadczenie w nieruchomościach będzie dodatkowym atutem.

Korzyści:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bądź B2B);
-Praca w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi;
-Wdrożenie w zakres obowiązków z biura;
-Możliwa praca w trybie hybrydowym oraz stacjonarnym;
-Benefity pozapłacowe m.in. opieka medyczna.

Podane widełki płacowe wynikają z naszych obserwacji obecnej sytuacji na lokalnym rynku. Finalnie będą zależeć od dotychczasowego doświadczenia kandydata, praktycznej wiedzy, poziomu znajomości języka i narzędzi oraz przebiegu rozmowy rekrutacyjnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi