Samodzielny/a Księgowy/a

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa kapitałowa Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach w związku z dynamicznym rozwojem i zmianami w strukturze organizacyjnej zatrudni do spółek z Grupy

samodzielne księgowe/księgowych do poprowadzenia ksiąg handlowych:

  • księgowa/księgowy dla spółki z branży hotelarskiej
  • księgowa/księgowy dla spółki z branży gastronomicznej
  • księgowa/księgowy dla spółki z branży fotowoltaicznej
  • 2 osoby księgowa/księgowy dla spółki z branży nieruchomości

Oczekiwania od potencjalnych kandydatów:

  • posiadana działalność gospodarcza w ramach, której będą prowadzone księgi handlowe ze wszystkimi obowiązkami i wymogami z tymi związanymi (mile widziane uprawnienia do usługowe prowadzenia ksiąg rachunkowych) lub gotowość do jej założenia,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka akcyjna)
  • kompletne poprowadzenie księgowości Spółki wraz z przygotowaniem końcowego sprawozdania finansowego i uczestnictwo w badaniu sprawozdania przez Biegłego Rewidenta.
  • bieżąca obsługa banków – okresowe monitoringi
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność, samodzielność
  • komunikatywność – bieżąca współpraca z pozostałymi księgowymi z Grupy
  • miale widziane doświadczenie w obsłudze systemy ERP Hansa

Oferujemy:

  • długookresową umowę o współpracy,
  • prace w dynamicznie rozwijającej się strukturze
  • pracę w siedzibach obsługiwanych Spółek tj. w centrum Katowic i Katowice-Nikiszowiec
  • stały rozwój zawodowy w Spółkach o dynamicznym rozwoju i posiadających już ugruntowaną pozycję na rynku

Aplikacje prosimy przesyłać z odpowiednimi oświadczenia związanymi z RODO za pomocą przycisku "Aplikuj". Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja