Samodzielna/y Księgowa/y

Michael Page

Pruszków, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat zatrudniony tym stanowisku powinien mieć doświadczenie m.in. w rozliczeniu obrotu towarowego w ujęciu do VAT.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, zlokalizowana na zachód od Warszawy, dla której poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y z zacięciem do podatku VAT.

Opis stanowiska

  • Kontrola poprawności księgowań transakcji krajowych i zagranicznych pod kątem VAT
  • Wiedza w zakresie obrotu towarowego (w tym międzynarodowego)
  • Analizowanie zapisów i uzgadniane sald kont księgowych
  • Kontrola rejestrów VAT, JPK oraz przygotowywanie deklaracji (również nowego JPK_VDEK)
  • Rozliczanie podatku u źródła
  • Uzgadnianie sald należności z podmiotami z grupy
  • Współudział w sporządzeniu rozliczeń podatkowych, sprawozdań finansowych oraz raportów do Grupy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Dokładność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie z dużym potencjałem rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page