Opis stanowiska pracy

1-7-61700
Wynagrodzenie: 6000 - 7000 PLN

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się grupy księgowo-audytorskiej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:
Samodzielnej/ego Księgowej/ Księgowego

Zakres obowiązków:
-kontrola i weryfikacja comiesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych
-przygotowywanie elementów sprawozdań finansowych
-współpraca z audytorami
-nadzór nad sprawozdawczością
-nadzór nad ewidencją środków trwałych/ weryfikacja/inwentaryzacja, RMK

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w pracy w Biurze Rachunkowym
- wykształcenie wyższe- kierunki: administracja, rachunkowość lub pokrewne
- dobra znajomość ustawy o rachunkowości, aktualnych przepisów podatkowych,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. B2
- znajomość programu Symfonia- mile widziane

Korzyści:
- praca zespołowa, dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
- merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (m.in. Compliance, Tax)
- pakiet medyczny
- karta Multisport

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa