SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Jaroń&Jaroń

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszych Biur Rachunkowych "JAROŃ & JAROŃ", poszukujemy osób do pracy na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA do oddziału w Krakowie

Opis stanowiska:

- Prowadzenie Ksiąg Handlowych oraz PKPiR
- Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT
- Kontrola prawidłowości dokumentów księgowych
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych
- Bieżący kontakt z Klientami Biura

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
- Pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Ksiąg Handlowych
- Dobra znajomość zagadnień księgowych i bieżących przepisów prawa podatkowego
- Systematyczność, dokładność

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość programów księgowych ENOVA, OPTIMA lub SAP Business One

Prezentacja firmy

Biura Rachunkowe JAROŃ & JAROŃ, zajmującą się profesjonalną obsługą rach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse