Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży HoReCa poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • weryfikacja dokumentów księgowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych
  • kontakt z Urzędami

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie na stanowisku księgowym
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości
  • praktyczna znajomość obsługi programów FK oraz pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność komunikacji

Nasz Klient zapewnia:

  • przyjazną atmosferę w zaangażowanym i profesjonalnym zespole ekspertów
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse