Samodzielna księgowa

MAG Polska

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- dokumentowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych zgodnie z wymogami prawa bilansowego i podatkowego;
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych w firmie;
- sporządzanie bilansów okresowych i rocznych oraz deklaracji podatkowych;
- sporządzanie sprawozdań na potrzeby banków
- przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu Spółki.

Wymagania

- umiejętność prowadzenia księgowości spółek handlowych
- samodzielność
- znajomość programu "płatnik"
- mile widziana umiejętniść obsługi programu "FAKT"

Prezentacja firmy

MAG Polska - wielobranżowa firma z siedzibą w Radomiu. Producent natural... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting