Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Regess Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana zatrudni osobę na stanowisko: Samodzielna/y Księgowa/y.

Zakres obowiązków:

• dekretowanie i księgowanie dokumentów,
• kontrola rozrachunków na kontach księgowych,
• prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
• prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji,
• księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
• aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, analiz i kalkulacji,

Wymagania

• minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
• wykształcenie wyższe, kierunki: rachunkowe, finansowe, ekonomiczne,
• posiadanie aktualnej, praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków,
• preferowana znajomość programu finansowo-księgowego Comarch Optima,
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Word, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy,
• samodzielne stanowisko pracy.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest RGS Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse