Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kancelaria Medius S.A.

Kraków, małopolskie

Kancelaria Medius S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku zarządzania wierzytelnościami. W związku z rozwojem spółki na rynku międzynarodowym poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Region:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielnej Księgowej odpowiedzialna będzie za koordynację procesów księgowych, dokumentacyjnych zagranicznych spółek zależnych w ramach Grupy Kapitałowej, a w szczególności:

  • nadzór nad dokumentacją księgową oraz sprawozdawczością podmiotów zagranicznych w ramach Grupy Kapitałowej,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowanie dokumentacji dla audytorów i kontroli skarbowych,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości, US.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse),
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub w firmie audytorskiej,
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek oraz sporządzania sprawozdań finansowych,
  • praktyczna znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • znajomość programów księgowych (mile widziana znajomość Comarch XL, Optima),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca w międzynarodowym środowisku),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dodatkowych premii,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • środowisko wspierające rozwój,
  • pracę pełną wyzwań w ambitnym i kreatywnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.