Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjaznej atmosferze oraz dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Elastyczne środowisko pracy, możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów)
  • Opieka medyczna, Multisport, MyBenefit
  • Owoce dla pracowników, imprezy integracyjne

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów finansowych
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/ PIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy