SAMODZIELNA KSIĘGOWA OŻARÓW MAZOWIECKI

PROFESSTAX

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe Professtax w Ożarowie Mazowieckim poszukuje osoby na stanowisko: samodzielnej księgowej.

Oferujemy pracę w stabilnej na rynku firmie z możliwością dalszego rozwoju. Praca w pełnym wymiarze godzin. Proponujemy pracę początkowo na okres próbny z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.

Najważniejsze obowiązki:

- samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych;

- sporządzanie bilansów, sprawozdań;

- sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT);

- rozliczanie podatku VAT (z deklaracjami VAT-7);

- współpraca z klientami i instytucjami.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse i rachunkowość) bądź pokrewne; lub w trakcie studiów

- znajomość przepisów podatkowych, bilansowych

- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe

- znajomość programu Symfonia

- znajomość pakietu Office (Excel, World);

- samodzielność;

- dyspozycyjność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- umiejętność pracy w zespole;

- komunikatywność.

Prezentacja firmy

Niewielkie biuro rachunkowe w Ożarowie Mazowieckim

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa