Samodzielna Księgowa (m/f)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealna oferta dla kandydatów chcących rozwijać się w międzynarodowej firmie, która gwarantuje rozwój jak i pełne wsparcie.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, z branży nieruchomości komercyjnych. Firma zlokalizowana jest w ścisłym centrum Warszawy. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować bezpośrednio z Główną księgową.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur (zdarzenia gospodarcze polskie i zagraniczne)
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (podatek od nieruchomości, VAT,CIT,WHT)
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Bieżące wsparcie zespołu księgowego

Profil kandydata

  • 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisach podatkowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i proaktywność
  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • Podstawowy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Imprezy integracyjne (również wyjazdowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page