Samodzielna Księgowa (m/f)

HRK S.A.

okolice Warszawy, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-dystrybucyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa (m/f)Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zatrudniona osoba będzie aktywnie uczestniczyć w optymalizacji procesów finansowo-księgowych Spółki, będzie odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych, ścisłą współpracę z Główną Księgową oraz CFO.

Opis stanowiska:

  • Ewidencja zakupów kosztowych i magazynowych - kraj, import, import usług i WNT
  • Weryfikacja dokumentacji Export i WDT
  • Rozliczanie kosztów i VAT dot. samochodów osobowych
  • Leasing finansowy i operacyjny
  • Wycena bilansowa składników majątkowych
  • Prowadzenie rozrachunków z tytułu pożyczek, kwalifikacja odsetek pod kątem CIT
  • Sporządzanie deklaracji VAT i CIT
  • Sprawozdawczość GUS, NBP
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie amortyzacji
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Udział w opracowywaniu procedur oraz innych regulacji wewnętrznych.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość przepisów VAT, w szczególności dotyczących transakcji transgranicznych
  • Dobra znajomość przepisów CIT, WHT, podatki lokalne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w rozliczaniu dotacji mile widziane
  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.