Samodzielna księgowa – firma produkcyjna

Klient infoPraca.pl

Lesznowola, k., Warszawa, mazowieckie

Firma produkcyjna zatrudni osobę na stanowisko :

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Lesznowola, k., Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie pełnej księgowości (KH) w firmie produkcyjnej
  • Rozliczanie produkcji
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, a także sporządzanie deklaracji i rozliczeń z US oraz ZUS
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • Rozliczanie transakcji zagranicznych
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Bieżące i terminowe wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Dbanie o kompletność i poprawność dokumentacji finansowo-księgowej
  • Kontrola poprawności rozrachunków z kontrahentami
  • Analiza kont księgowych
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Organizacja i koordynacja wszystkich księgowych aspektów występujących w firmie
  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowywanie odpowiednich rekomendacji w tym zakresie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmie produkcyjnej, w rozliczaniu kosztów produkcji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel)
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • Otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.