Sales Support Coordinator with German

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

9-23-56888

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Koordynatora ds. Wsparcia sprzedaży z jęz. niemieckim.

Do obowiązków na stanowisku należy:

- Tworzenie ofert sprzedaży;
- Komunikacja z przedstawicielami handlowymi;
- Rejestrowanie i przetwarzanie zamówień;
- Zarządzanie bieżącą dokumentacją.

Wymagania:
- Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1;
- Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2;
- Zorientowanie na na klienta i biznes;
- Doświadczenie sprzedażowe (np. Call Center).

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Atrakcyjne benefity (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna);
- Międzynarodowe środowisko pracy.

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta