Sales Representative with Swedish (native)

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-23-61408

For our Client- importer and exporter of electronic devices, we are looking for:

Location: Wrocław
Responsibilities:
- contact with clients,
- market research, searching for new contractors
- maintaining current business contacts, handling the sales activities
- building long- lasting business relationships
- preparing reports

Requirements:
- experience on a position as a Sales Representative will be an asset
- knowledge of Swedish - native level
- English level B2
- high communication skills
- can-do attitude

Benefits:
- private medical care
- medical insurance
- implementation training
- bonuses

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management