Opis stanowiska pracy

Niniejsza oferta kierowana jest w szczególności do osób z rozbudowaną siecią kontaktów biznesowych w IT.

Zakres obowiązków:

• sprzedaż usług rekrutacyjnych oraz outsourcingowych w branży IT oraz jej pokrewnych.
• nawiązywanie kontaktów z klientami oraz negocjowanie warunków współpracy,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
• samodzielna praca zdalna.

Wymagania

Oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży w branży IT
• samodzielnego działania oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
• komunikatywności, łatwości nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów z
klientem,
• orientacji na cel,
• wysokiej kultury osobistej,
• znajomości branży IT.

Oferujemy:

• elastyczny czas pracy,
• dowolność w sposobie działania,
• współpracę na podstawie umowy B2B,
• wynagrodzenie na zasadach success fee.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Account Management