Sales Ninja in IT (B2B)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Niniejsza oferta kierowana jest w szczególności do osób z rozbudowaną siecią kontaktów biznesowych w IT.

Zakres obowiązków:

• sprzedaż usług rekrutacyjnych oraz outsourcingowych w branży IT oraz jej pokrewnych.
• nawiązywanie kontaktów z klientami oraz negocjowanie warunków współpracy,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
• samodzielna praca zdalna.

Oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży w branży IT
• samodzielnego działania oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
• komunikatywności, łatwości nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów z
klientem,
• orientacji na cel,
• wysokiej kultury osobistej,
• znajomości branży IT.

Oferujemy:

• elastyczny czas pracy,
• dowolność w sposobie działania,
• współpracę na podstawie umowy B2B,
• wynagrodzenie na zasadach success fee.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media