Sales Manager

HR SIGMA

Wisła, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Wisła

Zadania:

  • przygotowywanie, ofertowanie, kreowanie i aktywna sprzedaż usług hotelowych i gastronomicznych,
  • działania zmierzające do maksymalizacji sprzedaży w dziale,
  • współtworzenie oraz realizacja budżetów sprzedażowych i polityki sprzedaży,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów na cele sprawozdawcze,
  • stała współpraca z managerami działów w hotelu.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług hotelowych i gastronomicznych oraz znajomość branży HORECA,
  • umiejętność obsługi gości hotelowych, w tym budowanie ich lokalności, pozytywnych relacji i monitoring satysfakcji,
  • umiejętność zarządzania zespołem, w tym jego motywowanie, wspieranie i dzielenie się wiedzą,
  • umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji i znajomość efektywnych techniki sprzedaży,
  • znajomość trendów w sprzedaży i marketingu usług hotelarskich,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji sprzedażowych,
  • bardzo wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • doskonała organizacji pracy własnej.

Firma oferuje:

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • zniżki pracownicze,
  • benefity pozapłacowe (między innymi spotkania integracyjne, napoje, posiłki pracownicze),
  • ciekawą pracę z doskonałą atmosferą,
  • pracę w nowoczesnym obiekcie.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: biuro@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA