Sales Manager

Warszawa, Piaseczno, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w usługach magazynowych dla e-commerce, logistyce kontraktowej oraz najmem hal magazynowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno
2020/BP/08

Zadania:

  • realizacja sprzedaży usług logistycznych
  • koordynowanie działań wokół umów handlowych
  • współudział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju sieci sprzedaży
  • współpraca z działem wdrożeń i działem obsługi klienta

Wymagania:

  • minimum pół roku doświadczenia w pozyskiwaniu klienta e - commerce
  • znajomość procesów związanych z fulfillment
  • profesjonalizm, wysokie zaangażowanie w nowe wyzwania i umiejętność szukania efektywnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem zagranicznym)
  • znajomość pakietu Office oraz systemów CRM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • praca w młodym i elastycznym zespole
  • swobodna kultura organizacyjna
  • możliwość szybkiego rozszerzenia swoich kompetencji oraz wiedzy
  • podstawa + atrakcyjna prowizja

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce