Sales Manager

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy będącej producentem artykułów z segmentu wykańczenia wnętrz poszukujemy ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Sales ManagerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Realizacja sprzedaży w określonym budżecie na terytorium zgodnie z polityką cenową firmy
  • Aktywne promowanie produktów firmy w określonej grupie klientów (Architekci, Projektanci Wnętrz, Władze Zdrowia, władze lokalne, budowniczowie)
  • Wspieranie sił sprzedaży dystrybutorów i zapewnianie szkoleń produktowych
  • Zarządzenie relacjami z klientami i prowadzonymi projektami poprzez dokładne raportowanie działań w CRM,
  • Aktywny udział w targach, na których wystawia się firma i profesjonalnych prezentacjach wspólnie dystrybutorami
  • Dostarczanie informacji rynkowych dotyczących konkurencji, dystrybucji, trendów produktowych,
  • Rozwój oferty asortymentowej firmy,
  • Aktywny udział w testach terenowych produktów,
  • Organizacja i uczestnictwo w eventach dla klientów w fabrykach firmy,
  • Kontrola i rozpatrywanie reklamacji wobec firmy

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży kontraktowej, inwestycyjnej zdobyte w branży budowlanej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego wykorzystywana w codziennej pracy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych na wysokim szczeblu,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem rynkowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z premią za wyniki,
  • Bogaty pakiet pozapłacowy,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków,
  • Możliwość pracy w systemie home-office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.