Cellco Communications Sp. z o.o.

Sales Engineer

Od: Cellco Communications Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pragniesz się nimi podzielić, to jesteś właściwą osobą, którą chcemy zaprosić do naszego dynamicznego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Prowadzenie projektów sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa klientów (przyjęcie oraz koordynacja realizacji zamówienia)
  • Przygotowywanie ofert handlowych – wycena, specyfikacja techniczna
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z krajowymi odbiorcami i dostawcami firmy
  • Prowadzenie prezentacji handlowych dla klientów
  • Współpraca z działem marketingu (przygotowania prezentacji, analiza i wyciąganie wniosków z podejmowanych działań)
  • Zakładanie i uzupełnianie dokumentacji w systemie CDN
  • Bezpośrednie doradztwo techniczne dla klientów, oferowanie rozwiązań
  • Stała współpraca z Zarządem i wewnętrznymi działami firmy (m.in. produkcji, logistyki)
  • Bieżąca analiza rynku i działań konkurencji
  • Tworzenie raportów i zestawień

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów technicznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy, entuzjastyczne nastawienie do pojawiających się wyzwań i zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych
  • Rozwój i realny awans w firmie z branży nowych technologii
  • Program Cellco Active Team (sportowe eventy)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego