Hays Poland

Sales Analyst

Poznan
Poznan
NR REF.: 1176468

Dla naszego klienta - europejskiego lidera, jeżeli chodzi o produkcję sushi, który również prężnie rozwija pozostałe brandy wchodzące w skład portfolio – gotowe obiady, lunche, śniadania i przekąski poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Sprzedaży.

Obowiązki:

  • Analiza danych sprzedażowych i identyfikacja trendów w sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących wyników sprzedaży
  • Projektowanie i wdrażanie systemów raportowania w celu automatyzacji procesów analizy sprzedaży
  • Śledzenie kursu euro
  • Research rynku, analiza marżowości danego produktu, uwzględnienie kursu walut, analiza odchyleń
  • wsparcie działu sprzedaży, finansowego, operacyjnego

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w analizie sprzedażowej, w firmie produkcyjnej z produktami świeżymi
  • Rozumienie specyfiki sprzedaży, produkcji produktu świeżego
  • Doświadczenie we współpracy z planistami produkcji
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy z narzędziami analitycznymi
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu Streamsoft będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę medyczną
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów
  • czynny udział w budowaniu oraz rozwoju firmy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • comiesięcznie doładowywaną kartę lunchową
  • elastyczne godziny pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy