Sales Analyst & System Development Manager

HRK S.A.

Warszawa, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG (food) poszukujemy osoby na stanowisk

Sales Analyst & System Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wprowadzanie automatyzacji w raportowaniu
  • Rozwijanie systemowych rozwiązań dla działu sprzedaży  (w tym systemy mobilne)
  • Tworzenie targetów dla działu sprzedaży w celu zwiększenia efektywności działań
  • Ścisła współpraca z działem IT, finansowym i działem sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży FMCG na stanowisku związanym z raportowaniem (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, min. rok
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność wyciągania wniosków z wielu zestawów danych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Rzeczywisty wpływ na decyzje biznesowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.