Ruby On Rails Developer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużego software house, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ruby On Rails DeveloperMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • rozwój systemu CMS, który nadzorują pozostałe moduły systemu: IPTV, aplikacje mobilne, iKoisk
  • dbanie o wysoką jakośc kodu oraz testów
  • budowanie przyjaznego interfejsu użytkownika

Wymagania:

  • znajomośc Ruby On Rails
  • AngularJS
  • RSpec
  • HTML5/CSS3
  • Gulp/Webpack
  • Sass/Less
  • ES6 lub TypeScript
  • ReactJS + Redux
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • możliwośc pracy częściowo lub całkowicie zdalnie
  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, B2B contract, umowa zlecenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • płatny urłop i chorobowe
  • pakiet sportowy
  • pakiet medyczny
  • 80h rocznie na rózwój osobisty
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.