Reservations Agent

Laris Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć Laris Hotels Group zarządzająca 10 obiektami hotelowymi, między innymi w Krakowie i Pradze, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje energicznej osoby do swojego działu sprzedaży.

Twoje obowiązki:

  • Wspieranie członków zespołu w obowiązkach administracyjnych;
  • Kontakt z gośćmi w celu udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące rezerwacji;

Oczekujemy:

  • koncentracji na obsłudze klienta
  • dbałości o szczegóły;
  • łatwości w przyswajaniu wiedzy i chęci uczenia się;
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w środowisku anglojęzycznym między innymi za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu;
  • znajomości innych języków będzie dodatkowym atutem;
  • obsługi pakietu Office
  • Doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • Pracę w fajnej atmosferze w centrum Krakowa;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Premie za sprzedaż;

Prezentacja firmy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku.Obecnie zarządzamy siecią 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja