Opis stanowiska pracy

Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu.

Koncepcja ta powstała z prostej przesłanki - to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania naczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą.

I to o kierowcę w tym ogłoszeniu chodzi. Poszukujemy osoby, która jest pełna energii, działa w nieszablonowy sposób i ma kreatywne pomysły do przeprowadzenia skutecznej rekrutacji kierowców zawodowych.

Poszukujemy:

SPECJALISTY DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Szczecin

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • znasz techniki i metody rekrutacji
  • jesteś efektywna/-y w działaniu
  • wiesz, jak korzystać z social media
  • masz głowę pełną pomysłów i myśli nieszablonowo
  • świetnie radzisz sobie w nawiązywaniu kontaktów
  • w pracę wkładasz całe serce
  • dobrze mówisz po angielsku lub niemiecku
  • lubisz pracę w zespole

Nie zwlekaj i aplikuj, a wtedy:

  • zaplanujesz strategie rekrutacyjne
  • stworzysz kampanie na naszych kanałach społecznościowych
  • będziesz czujnie obserwować działania konkurencji
  • rozwiniesz swoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom
  • uzyskasz wsparcie w swoich działaniach
  • będziesz brał/-a udział szkoleniach
  • wspólnie będziemy uczestniczyć w wielu imprezach integracyjnych
  • otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie

CV w języku polskim oraz angielskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać korzystając z opcji Aplikuj

W razie pytań dotyczących w/w stanowiska pracy prosimy o kontakt pod nr: 510-263-275

Prezentacja firmy

Przez lata Heisterkamp Transport rozwinął oryginalną koncepcję, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat