Rekruter - praca zdalna

CBA Recruitment

Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma CBR Cross Border Recruitment poszukuje osoby na stanowisko:

Rekruter/ konsultant do spraw rekrutacji - praca zdalna

• Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów

• Weryfikacja znajomości języka osób ubiegających się o pracę

• Bieżący kontakt z zatrudnionymi pracownikami, oraz z norweskimi klientami

Zatrudnienie będzie odbywać się w systemie pracy zdalnej, dlatego jesteśmy otwarci na kandydatury osób spoza Szczecina, gdzie znajduje się biuro spółki CBR.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego (B2/C1)

• Umiejętność pracy w zespole,

• Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu

• Otwartość na realizację zadań związanych ze sprzedażą projektów rekrutacyjnych

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia

W CBR kierujmy się zasadą, że dla ludzi z pasją zawsze znajdziemy miejsce. Jeśli znasz bardzo dobrze co najmniej jeden język obcy, masz otwarty umysł, nie boisz się wyzwań - wyślij CV

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy