Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej w swoich strukturach wewnętrznych na stanowisku:

Rekruter
Nr: mkap

Podstawowe zadania i obowiązki:

aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy na stanowiska niższego i średniego szczebla (m.in. kontakt z instytucjami wspierającymi zatrudnienie),
analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
prowadzenie rozmów telefonicznych oraz bezpośrednie spotkania rekrutacyjne,
realizacja procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników,
odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz partnerami biznesowymi.

Oferujemy:

ciekawą pracę dla osób dynamicznych,
niezbędne narzędzia pracy,
samodzielne stanowisko pracy,
możliwość poszerzania kompetencji,
pozapłacowy system motywacyjny Benefit System - Karta Multisport.

Wymagania

Oczekiwania:

doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów na stanowiska liniowe (mile widziane),
umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
umiejętność ustalania priorytetów, prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja