Regulatory Specialist

Hays Poland

Poznan, Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Poznan, Warszawa
NR REF.: 1157387

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Regulatory Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie dokumentacji rejestracyjnej produktów farmaceutycznych, ocenę danych oraz strategię regulacyjną i kontrolę zgodności dokumentacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi procedurami rejestracyjnymi.

Zadania:
  • Zarządzanie wieloma wariantami CMC (chemia, wytwarzanie i kontrola)
  • Zarządzanie przydzielonymi projektami: definiowanie i uzgadnianie strategii regulacyjnej
  • Ocena danych w celu zapewnienia, że stworzona dokumentacja regulacyjna jest zgodna z procesami regulacyjnymi firmy oraz z zewnętrznymi wymaganiami dla rynków lokalnych
  • Współpraca z innymi działami firmy, min. z działem produkcji i dostaw, oraz innymi działami regulacyjnymi i lokalnymi oddziałami firmy
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Monitorowanie informacji dotyczących przepisów prawnych i reagowanie na zmiany w wymaganiach prawnych
  • Identyfikowanie możliwości poprawy procesów, polityk i systemów regulacyjnych CMC, oraz aktywne proponowanie zmian.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w zakresie spraw regulacyjnych w farmaceutyce
  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie biotechnologii, technologii chemicznej, farmacji chemii lub innej pokrewnej dziedzinie naukowej lub technicznej
  • Znajomość przemysłu farmaceutycznego, środowiska rozwoju leków i procesów regulacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dbałość o szczegóły z naciskiem na dokładność
  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami oraz pracy pod presją czasu
  • Elastyczność i analityczne myślenie

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie na pełen etat na okres 12 miesięcy z możliwością wydłużenia współpracy
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00- 9:00)
  • Pracę zdalną/ hybrydową
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku farmaceutycznym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland