Regulatory & PV Manager

HRK S.A.

Warszawa, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy obecnie:

Regulatory & PV ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kierowanie dwuosobowym działem rejestracji i drug safety.
  • Zarządzanie i prowadzenie procesów rejestracji i re-rejestracji.
  • Zgłaszanie zmian porejestracyjnych.
  • Śledzenie przepisów dotyczących procedur.
  • Raportowanie do General Managera oraz centrali firmy.

Wymagania:

  • Około 5 letnie doświadczenie w regulatroy i drug safety.
  • Pełna znajomość procedur rejestracji produktów leczniczych RX; leków OTC.
  • Znajomość procedur europejskich i lokalnych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem, wyznaczanie celów, coaching.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pakiet motywacyjny
  • samochód służbowy
  • narzędzia pracy
  • pracę w stabilnej, średniej wielkości firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.