Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Warszawa, lubelskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Wspólnie z naszym Klientem poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego - branża PET FOOD

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Sprzedaż na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego - odpowiedzialność za obrót
  • Budowanie dystrybucji numerycznej i ważonej w podległym regionie
  • Zarządzanie relacjami z klientami w kanale specjalistycznym: sklepy i sieci zoologiczne, hurtownie zoologiczne oraz gabinety weterynaryjne
  • Realizacja celów wartościowych i wolumenowych
  • Analiza rynku
  • Raportowanie do Szefa Projektu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy z marką pet food oraz klientami z kanału specjalistycznego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z marką premium
  • Wysokie nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem i planem pracy
  • Samodzielność i efektywność w działaniu (praca w systemie home office)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management