Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Technolog

łódzkie, łódzkie

CSM Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów oraz aktywizacja sprzedaży na powierzonym terenie
  • Implementacja strategii Grupy, jak i precyzyjne wdrażania planów marketingowych
  • Dobór oraz wdrażanie technologii wypieku na liniach produkcyjnych u klientów
  • Wsparcie klientów we wdrażaniu nowych produktów jak również pełna doradczość i codzienne dzielenie się ekspertyzą
  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji oraz prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Analiza rynkowa wraz z określaniem grupy docelowej potencjalnych nabywców oraz monitoring działań konkurencji
  • Prowadzenie bazy danych klientów oraz sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • Współpracę z dystrybutorami w obszarze wspólnego rozwoju rynku.

Wymagania:

  • Znajomość technologii wypieku od strony praktycznej - warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zawodowe zdobyte w piekarni lub cukierni
  • Orientacja na wyniki poparte dotychczasowymi (udokumentowanymi) osiągnięciami w sprzedaży bezpośredniej
  • Silna motywacja do pracy, dynamizm i proaktywność w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność profesjonalnej, kompleksowej obsługi handlowej: przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji kosztów - wycen.
  • Podstawowe umiejętności analityczne
  • Doskonała organizacja czasu pracy oraz systematyczność i dyscyplina w codziennej realizacji zadań
  • Wykształcenie średnie / wyższe
  • Prawo jazdy kat. B / umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery w wiodącej na rynku światowym globalnej organizacji
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego w międzynarodowych strukturach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy.

Firma CSM Bakery Solutions jest międzynarodowym liderem w przemyśle piekarniczym. Jest... jednym z największych producentów w branży, dostarczając produkty dla klientów do ponad 100 krajów. Firma CSM, z siedzibą główną w Atlancie, w stanie Georgia, zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań stymulujących rozwój i sukces klienta. Oferuje szerokie i innowacyjne portfolio najlepszej jakości dodatków piekarniczych, produktów gotowych i usług na rynki detaliczne, gastronomii, sieci kawiarni i restauracji, a także dla piekarni rzemieślniczych oraz przemysłowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting