Regionalny Menedżer Klienta Biznesowego

Profika Sp. z o.o.

01-248 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu firm (głównie branża budowlana, transportowa),

• Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami,

• Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy,

• Rozwój portfela Klientów poprzez współpracę z pozyskanymi Klientami,

• Realizacja celów sprzedażowych.,

Teren działania:

Północne Mazowsze: Ostrołęka, Płock, Ciechanów, Łomża.

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami biznesowymi (mile widziane doświadczenie w współpracy z firmami budowlanymi i/lub transportowymi),

• Praktyczna wiedza z zakresu ubezpieczeń dla firm,

• Wykształcenie min. wyższ licencjackie,

• Otwartość i odwaga w inicjowaniu i budowaniu kontaktów,

• Inicjatywa w kreowaniu niestandardowych rozwiązań,

• Odpowiedzialność, samodzielność oraz przedsiębiorczość w działaniu,

• Umiejętność szybkiego uczenia się i rozwoju,

• Czynne prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą Spółek z branży finansów i ubezpieczeń specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia